Mecidiyeköy, Şht. Er Cihan Namlı Cd No:8 D:A, 34387 Şişli/İstanbul
0212 212 02 23

Hizmetlerimiz

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar sorunlarınızda profesyonel çözüm! Donanım arızaları, yazılım güncellemeleri, veri kurtarma ve daha fazlası için deneyimli ekibimizle yanınızdayız. En güncel teknolojik araçlarla hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.
Bilgisayar Teknik Servis

Web Tasarım & Yazılım

Modern ve etkileyici web siteleriyle dijital dünyada fark yaratın! Uzman ekibimiz, özgün tasarım ve etkili yazılım çözümleriyle sizi online dünyada öne çıkarır. Mobil uyumlu ve kullanıcı odaklı web projeleri için bize başvurun.
Web Tasarım & Yazılım

Data & Veri Kurtarma

Kaybolan verileriniz mi var? Endişelenmeyin! Profesyonel veri kurtarma hizmetlerimizle, silinen, zarar gören veya erişilemez datalarınızı güvenli bir şekilde geri getiriyoruz. Yüksek başarıyla hizmet veriyoruz.
Data & Veri Kurtarma

Laptop Teknik Servis

Laptoplarınızda karşılaştığınız her türlü teknik sorunda yanınızdayız! Donanım arızaları, yazılım güncellemeleri, veri kurtarma ve daha fazlasında deneyimli ekibimizle hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.
Laptop Teknik Servis

Uzaktan Bilgisayar Yardımı

Bilgisayar problemlerinizi evinizden çıkmadan çözüme kavuşturun! Uzaktan bilgisayar yardım hizmetimizle, yazılım sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Tek bir tıklama ile sorunlarınızı anında giderebiliriz.
Uzaktan Bilgisayar Yardımı

Google ve Sosyal Medya Yönetimi

Dijital dünyada öne çıkın! Google reklamları ve sosyal medya platformlarında marka bilinirliğinizi artırmak için uzmanlarımızla yanınızdayız. Etkili kampanyalar ve hedef kitle analiziyle dijital varlığınızı maksimize ediyoruz.
Google ve Sosyal Medya Yönetimi

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayarlarınızın sürekli performans ve güvenlikte olmasını istiyor musunuz? Profesyonel bakım anlaşmamızla, periyodik kontrol, güncelleme ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Sizde hemen başvurabilirsiniz.
Bilgisayar Bakım Anlaşması

Network & Ağ Kurulumu

Dijital dünyada kesintisiz bağlantı için sağlam bir ağ yapısına ihtiyacınız var. Uzman ekibimizle, evden ofise, kompleks network sistemlerine kadar ağ kurulumu ve optimizasyonu sağlıyoruz.
Network & Ağ Kurulumu

Apple Teknik Hizmetler

Apple cihazlarınızın en iyi performansı sunmasını sağlayın! Deneyimli uzmanlarımızla, iPhone’dan MacBook’a tüm Apple ürünlerinizde teknik destek ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Apple teknik hizmet için hemen başvurun.
Apple Teknik Hizmetler

FULYA BİLGİSAYAR SERVİSİ İÇİN HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

WhatsApp Destek Hattı